Група SOLABIA займається розробкою, виробництвом та дистрибуцією сировини для різних галузей промисловості. Центр SOLABIA, розташований у французькому місті Бове, спеціалізується на таких видах діяльності: виробництво ферментативних гідролізатів та пептонів, культуральних середовищ для мікробіологічної діагностики, а також діючих речовин для косметичної індустрії методом ферментації.
Замовнику потрібно було збільшити виробничі потужності, оновити обладнання та виробничі процеси. Для цього було спроектовано зовсім новий цех повного циклу для здійснення мікробіологічного осадження (декантери та обладнання) з метою забезпечення відповідності стандартам ATEX, а також безпеці та екологічності.
Компанія INOXPA була обрана для здійснення процесу осадження, впровадження допоміжного обладнання, зокрема CIP-мийки, інтеграції системи автоматизації INOXPA з існуючою системою контролю.
Компанія INOXPA, спираючись на свої технічні знання та досвід, провела випробування, перш ніж погодитись на укладання контракту, що додало впевненості в успішному завершенні проекту.
Компанія INOXPA, спираючись на свої технічні знання та досвід, провела випробування, перш ніж погодитись на укладання контракту, що додало впевненості в успішному завершенні проекту.
В ході тісної співпраці нашої компанії з групою SOLABIA на передпроектній стадії для визначення типу мішалки та міксера були проведені випробування в нашій лабораторії в Шамблі з використанням дослідних зразків устаткування.
Ми надали нашу технічну експертизу для аналізу процесу та всіх пов'язаних з ним технічних вимог, включаючи відповідність вимогам ATEX, очищення обладнання, аналіз виробництва та автоматизації.
Процес здійснюється на трьох рівнях: першому, другому та третьому поверхах.
Другий та третій поверх:
Установка складається з двох ємностей для змішування з нержавіючої сталі 316TI ємністю 10т кожна, для роботи під тиском 0,5 бар. Резервуари оснащені трилопатевими донними мішалками INOXPA типу LMF та донним міксером INOXPA типу ротор-статор ME6100 ATEX.
Кожна з ємностей оснащена вентиляційним фільтром 22 мкм, клапаном і вогнегасником, приєднаним до верхньої частини для збору конденсату. На ємностях також встановлені радарні рівнеміри, датчики температури, манометри, датчики високого та низького рівня, а також декілька оглядових стекол у нижній частині та кожуху для спостереження за процесом осадження. Є також миючі головки для очищення нижньої частини лопатей мішалки.
Всі клапани є автоматичними дисковими затворами, за винятком донних клапанів, де використовувалися кульові крани з метою забезпечення повного потоку продукту в самопливному зливі (технічне обмеження для продукту).
Другий поверх:
Ми встановили ємність об'ємом 5000 л та парову установку для вироблення гарячої води з рециркуляцією до першого поверху. Ця установка використовується в процесі CIP-мийки на різних етапах - від промивання до ополіскування.
Ця система CIP також оснащена двома насосами-дозаторами миючих засобів для підготовки до миття та хімічної дезінфекції установки.
Перший поверх:
Баки ємністю 10 т розвантажуються в обладнання, розташоване на першому поверсі, що забезпечує відділення спирту від отриманого осаду.
Оскільки обладнання замовника було переміщене на нове місце, наша компанія забезпечила будівництво нової платформи з нержавіючої сталі та інтегрувала дві нові мийні головки у трубопровід з метою удосконалення початкового процесу CIP-мийки.
В основі ємності вбудований розподільчий вузол CIP, оснащений відцентровим насосом HCP і випускним колектором для CIP-мийки всієї установки: змішувальні баки ємністю 10 т, сушарка для баків, впускні трубопроводи для продукту замовника, форсунки та мийні головки, панель перемикання потоку, тощо.
Крім того, система CIP-мийки оснащена різними системами управління, зокрема датчиками рівня, системою продувки труб і зондом для визначення електропроводності, які забезпечують коректне виконання CIP-мийки.
Установка з виробництва культуральних середовищ